Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.








Vaše super fotky a videá










Recenzie – 19
Tento krém sa mi páči ako základný hydratačný krém. Je pomerne ľahký, bez parfumácie a v lete funguje dobre.
Toto je môj prvý krém od tejto značky a milo ma prekvapil. Má jemnú modrú farbu a zaujímavú textúru s malými modrými kapsulkami, ktoré sa počas aplikácie rozpúšťajú. Súčasťou sady je aj malá špachtľa, ktorá je veľmi praktická a hygienická. Veľmi dobre hydratuje pleť, po použití tvár vyzerá sviežejšie a upravenejšie. Pre mňa je to naozaj skvelá voľba na každý deň 🩵
Kúpila som si ho prvýkrát a som veľmi spokojná. Objem krému je pomerne veľký, dlho vydrží. Textúra je ľahká, ale veľmi dobre hydratuje a nezanecháva "lepkavý" pocit. Mám mastnú pleť, takže je to pre mňa ideálna voľba na jar a leto. Má ľahkú príjemnú vôňu. Navyše má praktický aplikátor v tvare "špachtle", ktorý umožňuje udržiavať krém čistý a svieži.
Krém nie je zlý, ale nie úplne pre citlivú pleť, po aplikácii ma sčervená tvár, hydratácia je dobrá, pleť sa veľmi leskne a bohužiaľ sa zvýrazní nedokonalosti pleťou, ale v priebehu dňa je pleť dobre hydratovaná aj v popoludňajších hodinách, pokiaľ si môj typ pleti na krém nezvykne, prestanem používať. Druhýkrát už nebudem kupovať
Milujem ho! Mám citlivú pleť s nedokonalosťami a sklonom k mastnote v T-zóne. Tento krém mi krásne upokojuje pleť, redukuje podráždenie, nezanecháva mastný film na tvári a rýchlo sa vstrebáva. Je perfektný na leto a jar; pre náročnú pleť v zime môže byť nedostatočný. Používam túto sadu a moja pleťová voda sa krásne obnovila a make-up vyzerá úžasne. Toto je moja prvá fľaštička a už teraz viem, že tento krém bude so mnou ešte dlho.
Skvelý hydratačný krém, ktorý milujem kvôli jeho ľahkej textúre. Nezaťažuje moju pokožku, rýchlo sa vstrebáva a zanecháva jemný, hodvábny pocit. Je skvelý pre moju citlivú pokožku a moju dospievajúcu dcéru. Určite si ho kúpim znova!
Ľahká konzistencia, vstrebáva sa v priebehu niekoľkých sekúnd bez pocitu ťažkosti alebo lepkavosti. Dobre hydratuje pokožku.
Pre moju pleť je perfektný. Počas zimy mám veľmi suchú pleť a tento krém spolu so sójovým tonikom, tiež od Roundlabu, mi pleť veľmi vyhladil a hydratoval.
Mám pleť, ktorá má sklony k upchávaniu doslova zo všetkého a toto je jeden z mála produktov, ktoré naozaj dobre hydratujú bez upchávania (často sa mi kvôli upchávaniu robia pupienky alebo čierne bodky, aj keď si tvár poriadne čistím). Spotrebovala som celú fľaštičku a uisťujem vás, že to nebude posledná. Vrelo ho odporúčam.
Tento krém je na mojom zozname číslo jeden. Bez ohľadu na to, aký typ pleti máte, krém funguje. Neupcháva póry, upokojuje začervenanie a citlivosť pleti, upokojuje pokožku po zápalových procesoch. Krém je jednoducho dokonalý. Dokonca redukuje dehydratáciu a jemné vrásky. Jednoducho dokonalý.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.