Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.





Vaše super fotky a videá







Recenzie – 4
Za mňa uzastné SFP. V minulosti som mala pocit pri iných značkách, že moja pleť sa potí. Avšak pri tomto sa cítim príjemné, výborné sa vstrebáva a aj keď mám občas vyrážky, vôbec s týmto SFP to nie je problém, nedráždi ich. Odporúčam ❤️
Krém je veľmi ľahký na pleť a dobre hydratuje, vyzerá dobre pod mejkapom, neštípe ma v očiach a nezhoršuje mi akné. Viem, že sa vrátim pre viac :)
Tento krém som si pred pár rokmi kúpila priamo v Južnej Kórei a hneď som si ho zamilovala. Mám aknóznu pleť a používam retinoidy, preto sa musím chrániť pred slnkom nonstop. Nájsť denný krém s SPF, ktorý mi bude dostatočne príjemný na pleti a nebude mi zhoršovať jej stav, pre mňa nebolo jednoduché. Od tej doby, čo som ho spotrebovala (vydržal mi vyše pol roka, netreba nanášať veľké množstvo, je hutný), som zaňho hľadala náhradu, ale nič sa mu úplne nevyrovnalo. Je príjemný, nie je mastný a zanecháva prirodzene ľahký pocit, pleť nezaťažuje. S chemickou verziou tohto krému som túto skúsenosť bohužiaľ nemala, potom sa mi tvorilo cez deň akné. Som šťastná, že ho teraz konečne máme aj na slovenskom trhu, schádzal mi :) Na fotkách je vidieť, že spočiatku zanecháva ľahký biely film (to je u minerálnych SPF krémov normálny), ale potom sa pekne vstrebe. Používam ho pod ľahký makeup a pleť mám aj po niekoľkých hodinách pekne hydratovanú, ale pritom bez mastného filmu.
Mám citlivú pleť, náchylnú na upchávanie a, žiaľ, aj melazmu. Takže mám veľmi vysoké očakávania od opaľovacieho krému; vyskúšala som ich veľa (vrátane značiek z drogérie) a tento sa zdá byť mojím ideálom. Krém je veľmi ľahký. Samozrejme, ako minerálny krém sa spočiatku zdá byť trochu biely a dlhšie sa vstrebáva, ale treba mu dať viac času (ukázala som to na poslednej fotke, kde je krém po dôkladnom rozotretí a vstrebaní). Veľmi dobre sa s ním nanáša make-up; nič sa nelepí v krkoch ani neleskne. A čo je najdôležitejšie, je vrchol leta a nevytvorili sa mi žiadne nové vyrážky! Takže zatiaľ pri ňom ešte chvíľu vydržím a možno vyskúšam aj verziu s jemným odtieňom.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.