Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.




Vaše super fotky a videá










Recenzie – 85
Sérum je veľmi dobré, je potrebné si pozorne prečítať návod na použitie. Spočiatku sa neaplikuje každý večer, je tiež dobré naniesť si opaľovací krém na druhý deň. Mne funguje dobre a vrásky okolo očí už nie sú také výrazné. V kombinácii s hydratačným krémom sa pleť stáva jemnou a elastickou. -- Krém odporúčam ženám 40+.
Pre začiatočníkov alebo ľudí s citlivou pokožkou je toto najlepšia voľba. Nikdy ma nepodráždil, má príjemnú mliečnu konzistenciu a po použití vidím výsledky. Navyše je cenovo dostupný. Po spotrebovaní jednej fľaštičky som si hneď objednala ďalšiu. Vrelo ho odporúčam.
Odporúčam ho. Je to skvelé sérum.
Toto sérum s retinolom je podľa mňa vhodnejšie skôr pre začiatočníkov s touto aktívnou látkou. Je jemné a výsledky možno tak nemajú až taký „wau“ efekt, ale pri pravidelnom používaní odvádzajú dobrú prácu a výsledky sú vidieť. Nie je príliš lepkavé a do mojej pleti sa pomerne veľmi rýchlo vstrebáva. Zanecháva za sebou mierny glow efekt po použití. Osobne nanášam večer av kombinácii s ostatnými produktmi mám ráno pleť hladkú a hydratovanú. V skin care rutinne má určite svoje miesto a môže poslúžiť prípadne ako odrazový mostík, keď človek začína s retinol produktmi.
Retinalové sérum je príjemné, moju citlivú pokožku nedráždi, ale nanášam ho v kombinácii s hydratačným sérom pred a hydratačným krémom po. Konzistencia je krémová a dobre sa vstrebáva. Zatiaľ ho používam krátko, takže neviem posúdiť účinnosť, ale určite budem používať ďalej.
Je to zatiaľ najlepší retinálny krém, aký som použila! Rozdiel vidíte už po pár dňoch používania. Napísala som si naň, v ktoré dni ho budem používať, aby som si ho v mojej novej rutine nepomýlila s inými 😅 Vrelo odporúčam! 🤩😍❤️
najlepší retinolový krém, ktorý sa používa, pleť vyzerá oveľa hladšia a jemnejšia
Veľmi sa mi páčil, nedráždil moju citlivú pokožku! Odporúčam ho!
Zvyčajne sa na jedno použitie nedá povedať, o aký typ puzdra ide. Žltý, mierne tekutý produkt bez zápachu. Kúpila som si ho s myšlienkou, že nebudeme dobrí priatelia, ale odvtedy som si ho kúpila znova.
serum ma velmi príjemnú konzistenciu, nezaznamenala som žiadne podráždenie, ja pod sérum používam ešte ľahkú vrstvu krému a na záver trochu hutnejšiu. výsledky sú viditeľné skoro. odporúčam :)
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.