Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.




Vaše super fotky a videá







Recenzie – 3
Krém sa mi veľmi páčil – je veľmi ľahký, jemný a bez parfumácie. Obsahuje peptidy, čo je obrovské plus. Ľahko sa rozotiera po tvári a zanecháva jemný lesk.
Určite bude vyhovovať veľa ľuďom, zo začiatku som ho mal aj ja rad ale asi tiež možno po 4 dňoch som sa z neho vyhádzal. Škoda pretože textúru máš skvelú a nerobí mastný film na pleti
Jedno z najlepších spf, aké som doteraz vyskúšala. Ľahké, príjemné na pleti. Krásne sa rozotiera, nerobí mastný efekt a nikde ma neštípe. (Spf iných značiek ma občas štiepe okolo očí, toto to nerobí). Rozhodne odporúčam!
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.