Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.








Vaše super fotky a videá










Recenzie – 11
Tento krém milujem pre jeho ľahkú textúru a jemnú, takmer nepostrehnuteľnú vôňu. Príjemne sa nanáša na pokožku bez pocitu ťažkosti, čo je ideálne do teplejšieho počasia. Granule sa ľahko rozpúšťajú a nedráždia ani neškriabajú pokožku (mám normálnu pleť). Zatiaľ sa mi na tomto produkte páči všetko.
Krém je jednoducho skvelý! Veľmi sa mi páčila jeho nezvyčajná konzistencia - ľahký krémovo-gélový s malými bielymi kapsulami, ktoré sa počas aplikácie okamžite roztopia. Rýchlo sa vstrebáva, nezanecháva lepkavý ani ťažký pocit, ale zároveň s ním pleť vyzerá neuveriteľne krásne - objaví sa taký veľmi jemný, živý a zdravý lesk. Na teplé obdobie je to vo všeobecnosti ideálna voľba. Samostatné plus za estetické balenie. Dievčatá, úprimne odporúčam! ☺️
Zanecháva pleť veľmi hydratovanú a žiarivú, bez upchávania pórov.
Oceňujem jeho ľahkosť a zloženie. Cena je atraktívna. Toto je moja druhá fľaša 🤍
Krém je veľmi ľahký no zároveň hydratačný, perfektný ani leto. Vytvorí na pleti efekt glass skín. Jediné mínus sú malé kapsuly ktoré obsahuje, niekedy nechcú prasknúť a poškrabú tvár
Má veľmi ľahkú štruktúru, ktorá sa rýchlo vstrebáva a nezanecháva mastný pocit. Nemá žiadnu rušivú vôňu. Ideálne na teplejšie dni, na zimu skôr nie.
SKIN1004 som si zakúpila na základe recenzií a naozaj musím len odporúčať. Mám zmiešanú pleť so sklonom k akné a tvorbe hyperpigmentácií a tento krém, okrem toho, že krásne hydratuje, netvorí akné a hyperpigmentácie zosvetľuje. Môžem len odporúčať.
Kvalita produktu zodpovedá cene, krém sa rýchlo vstrebáva do pokožky tváre bez zanechania lepkavej vrstvy. Krém používam pravidelne.
Príjemný, osviežujúci krém s ľahkou textúrou. Odporúčam na viackrokovú rutinu. S radosťou ho používam na moju citlivú-suchú pokožku. Vybral som si to kvôli zoznamu zložiek a povesti značky. Myslím si, že na leto je super, ale v zime by to bolo na suchú pleť už trochu moc.
Krém je vhodný skôr na mastnejšiu pleť. Nie je zlý, ale asi som si predstavovala niečo viac hydratačného.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.