Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.







Vaše super fotky a videá










Recenzie – 53
… čo ľutujem je, že som si neurobila detailné foto pred užívaním tejto masky, pretože táto penová emulzia na čierne póry naozaj funguje, dlho som hladala produkt, ktorý by mal aspoň nejaký účinok na moje extrémne póry na nose, som naozaj prekvapená + teda krásne vonia - vôňou mi pripomína teatree olej ♥️
Zbohom čiernej bodke, tento produkt odporúčam z celého srdca, nedráždi pokožku, nekazí pleť a predovšetkým funguje tak, ako má, pri pravidelnom používaní je rozdiel naozaj viditeľný.
Po nanesení začne vytvárať jemnu penu, v ktorej začnú byť vidieť maličké bodky v oblasti pórov. Efekt je vidieť hneď, mám hladšiu a čistejšiu pleť ale zároveň nepociťujem vysušenie. Masku hneď objednávam dalším dámam v rodine.
Produkt pre dievčatá, ktoré milujú účinok už po jednom použití. Ja som nadšená; pre niektoré to bola láska na prvé použitie.
Táto maska sa mi zdala veľmi zaujímavá. Okamžite účinkuje, pleť žiari a vyzerá bezchybne.
Po použití je moja pleť čistejšia a hladšia. Ľahko sa zmýva a neštípe ani nedráždi moju pokožku postihnutú ekzémom.
Úprimne – pri prvom použití som nebola úplne nadšená. Neprišlo mi, že by robila nejaký veľký rozdiel. Ale dala som jej šancu ďalej… a urobila som dobre 🙏 Pri pravidelnom používaní som si začala všímať zmeny – pleť je čistejšia, jemnejšia a čierne bodky sú viditeľne menšie ✨ Dokonca ju začala používať aj moja segra, ktorá má veľmi citlivú pleť, a tiež si ju veľmi chváli. Nedráždi ju a pomáha jej práve na čierne bodky. Za mňa produkt, ktorý potrebuje trochu času, ale naozaj funguje 💚
Tento produkt ma veľmi baví! Pre mňa je umývanie pleti z nevysvetliteľného dôvodu najotravnejšia časť z celej skincare, no s týmto produktom sa na čistenie teším! Musím povedať, že mám už po pár použitiach pocit, že ťa pleť je čistejšia. Určite zakúpim znovu
Táto čistiaca pena je skvelá už od prvého použitia, čierne bodky odpadnú a efekt penenia je celkom príjemný.
Balenie je s pumpičkou, takže je hygienické. Samotná maska má pomerne hustú, žltohnedú konzistenciu a silnú mätovú vôňu. Po nanesení na pleť maska rýchlo zbelie a po chvíli začne produkt bublať, čo je trochu šteklivé. 😀 Zmyla som ju žinkou na tvár, takže všetko išlo bez problémov. Moja pleť je po použití tejto masky úžasne čistá a osviežená. Určite stojí za vyskúšanie.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.