Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.




Vaše super fotky a videá










Recenzie – 24
Vlasy mi naozaj začali vypadávať oveľa menej! Je to neuveriteľné!
Som veĺmi spokojná s týmto tonikom na vlasy.Vlasy nemastí,hydratuje,má takú mätový vôňu a príjemné pokožku chladí a ukĺudňuje.Jeho veĺkou výhodou je aj to,že je v spreji,ĺahko sa nanáša.Vlasy mi teraz veĺmi rýchlo rastú,sú hustejšie,mám veĺa nových baby vlasov. Používam ho spolu so šampónom z tejto rady.Vrelo odporúčam, kúpila som ho druhý krát.
Tonikum používam krátko,ale už teraz sa mi páči. Vlasy nemastí,krásne vonia,po použití príjemné chladí pokožku a vôbec ju neirituje,po vysušené vlasov vytvára objem.
Kúpila som ho priateľovi, ma ľahkú textúru a nemastní vlasy. Neočakávala som, že po použití vlasy zhustnú a ani sa tak nestalo. Zato skvelo zlepšil stav vlasovej pokožky, žiadna suchosť, ani lupiny, pokožka prestala svrbieť. Recenziu píšem po skoro 2 mesiacoch používania ale zmena sa dostavila dosť rýchlo.
Používam ho a som veľmi spokojný.
Po dvoch týždňoch používania mi začali vlasy vypadávať oveľa menej! Nastriekajte, vmasírujte a prečešte pre najlepší účinok. Neskutočný nález😍
Veľmi príjemné vlasové tonikum, má chladivý účinok na pokožku – nie je hrejivé ako populárne pleťové vody z drogérie! Pre mňa to neznamená rozdiel, ale pre niektorých to môže znamenať. Pri pravidelnom používaní prináša skvelé výsledky.
Toto tonikum sa mi naozaj páči a určite si ho kúpim znova! 🫶🏼 Je také účinné! 🫶🏼 Toto tonikum sa mi naozaj páči, určite si ho kúpim znova! 🫶🏼 Vlasy mi rastú rýchlejšie a je perfektné aj pre moju citlivú pokožku hlavy.
Kúpil som si ho už druhýkrát, je to veľmi účinný produkt.
Tonikum na vlasy príjemne chladí a mám po ňom pocit sviežosti. Vlasy nezanecháva mastné
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.