Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.




Vaše super fotky a videá










Recenzie – 80
Dobre chladí, celkom dobré 👍🏼
Verím, že je dobrá, ale ja nevidím žiadne výsledky z toho aj po dlhšom používaní. Znova určite nekúpim.
Tyčinka je veľmi praktická a krásne hydratuje. Vďaka svojmu dizajnu si ju môžem vziať kamkoľvek a balenie je jednoducho rozkošné.
Toto je mega . O balení ani nehovorím 🤗 veľmi podarené , dávam si to do chladničky a pekne hydratuje. Mám aj v ružovej verzii
Používala som pravidelne každý večer cez 4 mesiace. Tyčinka je strašne roztomilá a krásne vonia. Rýchlo sa vstrebe, doslova za pár sekúnd. Bohužiaľ tmavé kruhy pod očami mám snáď ešte väčšiu a ráno pleť hydratované a oddýchnuto nevyzerá. Znova nekúpim.
Tento produkt je tiež skvelý! Vôňa je pre mňa ako vodopád, čistá a svieža. Všimla som si, že modrý medvedík je väčší ako jeho náprotivky 🙂
Pozitíva: veľmi príjemne vonia a pri nanášaní je príjemne chladivý. Nevýhody: Okrem chladenia som neobjavila žiadny iný účinok. Kvôli roztoku v tyčinke je asi štvrtina produktu prakticky nepoužiteľná. Ak si ho niekto chce len naniesť, takmer štvrtinu produktu treba vyhodiť. Ak si niekto chce vziať zvyšok masti zo spodnej časti tyčinky: produkt je príliš tvrdý a láme sa, čo sťažuje jeho rozotieranie. Dá sa použiť len dovtedy, kým sa dá nanášať z tyčinky. Týmto spôsobom sa však pomerne veľa produktu premrhá.
Toto bola moja prvá objednávka a som veľmi milo prekvapená! 🥰 Okrem objednaných produktov som dostala aj kopec vzoriek – ďakujem veľmi pekne! ❤️ Všetko prišlo rýchlo a bezpečne, určite si objednám znova. Odporúčam! 🌟
Túto milú tyčinku milujem. Aj keď ju používam denne tak ubúda pomaly. Príjemne kĺže po pleti a sviežo vonia. Ten chladivý efekt je top, pomáha mi s opuchmi a unavenými očami.
Poviem, že táto tyčinka spĺňa svoju úlohu, zdá sa to ako nič, ale spĺňa. Na prvý pohľad, podľa konzistencie po nanesení, je tam ľahká vrstva, ale okamžite sa vstrebe, nelepí, tmavé kruhy pod očami a mám aj veľké, dokonca do značnej miery eliminuje, pretože nemusím používať toľko korektoru, opuchy sú tiež redukované, rada ju používam ráno, pretože osviežuje, cítim chladenie a robí so mnou zázraky, má krásnu vôňu, ktorá spríjemňuje nanášanie.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.