Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.





Vaše super fotky a videá




Recenzie – 1
Veľmi ľahký kremik na očné okolie, mám už asi štvrté balenie. Veľmi rýchlo sa vpija. Hneď dokážem maľovať očnú linku, ktorá sa nerozmaze. Niektorá špirála sa odtlači na viečku, ale už viem, že záleží od špirály a krém nemá na ňu vplyv. Mám ho veľmi rada, lebo vôbec nie je ťažký na očnom viečku. Nestipu oči, vôňa nevýrazná jemnunka. veľké balenie, ktoré mi vydrzi pri používaní 2x denne okolo 16 mesiacov. Cena úplne perfektná
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.