Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.



Recenzie – 1
Toner nie je zlý, poskytuje celkom dobrú hydratáciu, po nanesení pleť pokryje ľahkým lesklým filmom, zistila som, že večer nie je potreba natierať krémom a postačí len tento toner, inak mám citlivú pleť, toner je bez parfumácie, síce po natretí pleť ľahko sčervená na tvárach, ale potom by sa ťa vychovala.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.