Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.



Vaše super fotky a videá










Recenzie – 8
Maska sa skladá z dvoch fáz. Prvá fáza je mliečna esencia bez vône, ale po nanesení môžete cítiť mierne brnenie. Po zaschnutí naneste druhú fázu – plátennú masku, ktorá má mierne nepríjemnú latexovú vôňu, ale počas nosenia ju nie je cítiť. Maska je veľmi dobre nasiaknutá esenciou, dokonca by som povedala, že až príliš dobre – po hodine bola stále plná séra. Účinok hodnotím na 10/10. Určite stojí za vyskúšanie. Hoci je účinok dočasný, pleť vyzerá hladšia, hydratovaná a žiarivá a tón pleti je rovnomernejší.
Tak ako všetky masky od vás , aj tejto dávam 100%
Ponúka okamžitú hydratáciu a žiarivý vzhľad zlepšená textúra a hladšia pokožka, upokojenie a výživa
Je to také dobré, že som si objednal veľké balenie.
Ja som si vzala len 50tku, skúšala som ju prvýkrát. Najskôr som sa obávala, čo na to moja citlivá pleť, ale na moje počudovanie, žiadna nepríjemná reakcia. V prvom kroku je dostatok séra, ak sa máte s kým podeliť, vyjde pre dve 😉 . Úprimne, je to zvláštny pocit, akoby jemné zárezy, ale nič hrozné, ak ho aplikujete v jemných a jednosmerných ťahoch. Platienková maska v druhej fáze je maximálne napitá a aj po 20-25 minútach na tvári je stále vlhká. Zvyšok som vklepala do pleti a naniesla aj na dekolt. A ako spomínajú aj iné používateľky, v maske zostalo tiež dosť séra, a tak som ho vypotrebovala na lakte a zvyšok na nohy, ani kvapka nazvyš 😁 . Určite masku ešte vyskúšam, ale ja používam aj Medicube age r booster a vtedy to nesmiem kombinovať. Ale kvôli výslednému efektu si ju ešte kúpim.
Veľmi dobrý produkt! Neskúšala som verziu 50, ale s týmto som začala hneď. Myslím si, že ten brutálny pocit štípania je trochu priveľa. Mám veľmi citlivú pleť, ale používanie tohto séra nie je ani nepríjemné. Maska je veľmi chladivá a je tak nasiaknutá, že steká. Po 20 minútach som si zvyšok naniesla na krk, dekolt, obe ruky a nohy 😂 A v balení zostalo dosť na to, aby som si ho mohla na druhý deň naniesť všade.
Nakoľko maska s mikroihličkami 50 bola v pohode tak som prešla na 100-ku. Teraz som mikoihličky cítila na chvíľu ale nie hneď po nanesení, priložená maska je dobrá, pekne pleť naboostuje. Mám normálnu pleť, ojedinele citlivú.
Večer po dvojfázovom čistení (olej + jemný gélový čistič) a vysušení pokožky tváre jemným kozmetickým obrúskom, som naniesla na tvár prvú fázu, jemne ju rozotrela jedným ťahom, následne vklepala a jemne pritlačila dlaňami (podľa video návodov na internete, keďze to tak potom menej irituje vašu kožnú bariéru). Ihličky jemne poštipkávali prvých pár sekúnd, ako keď sa omylom šmiknete žiletkou. Nakoniec som si na tvár naniesla plátenkovú masku druhej fázy a nechala pôsobiť cca 20min. Maska bola nádherne jemná a napitá, takže po 20min bola ešte stále plná séra, ktoré som rozotrela na krk, ruky a kolená. V obale druhej fázy zostalo dosť séra aj na použitie dnes ráno, tak po roztrihnutí prvej fázy, aby sa vypotrebovali zvyšné ihličky (zbytočne sa nimi neplytvalo 😉), naniesla sérum, na ktoré som si teraz dala kolagenovú masku pre lepšie uzamknutie séra z VT reedle shot.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.