Príjemný čistiaci gélVeľmi príjemný čistiaci gél. Nevysušuje a veľmi dobre vyčistí póry. Trošku redšej konzistencie ako som zvyknutá ale neprekáža mi to. Bez zápachu.
Príjemný čistiaci gélVeľmi príjemný čistiaci gél. Nevysušuje a veľmi dobre vyčistí póry. Trošku redšej konzistencie ako som zvyknutá ale neprekáža mi to. Bez zápachu.