Krásne voniaPoužívam ho vyše mesiaca, pekne nevtieravo vonia, stačí jedna pumpicka lebo pekne peni takze vydrží dlho. Mam pomerne citlivú pokožku hlavy ale tento šampón mi sadol. Nespôsobuje svrbenie aPrečítať viac
Krásne voniaPoužívam ho vyše mesiaca, pekne nevtieravo vonia, stačí jedna pumpicka lebo pekne peni takze vydrží dlho. Mam pomerne citlivú pokožku hlavy ale tento šampón mi sadol. Nespôsobuje svrbenie aPrečítať viac