Я не користуюся міцелярною водою, але......Я мусила спробувати цей засіб. Він чудовий, велика упаковка, його багато не потрібно. Він навіть видаляє водостійку туш. До того ж, упаковка добре закривається і не протікає.
Приємний зволожувальний кремКрем приємний на шкірі, не викликає подразнень, чудово підходить для літа, взимку, думаю, він був би трохи живильним. У мене суха, чутлива шкіра, і мені 37 років, рекомендую, його точно вартЧитати далі
Просто вауДля мене це поки що найкраща маска для очищення пор. Після її використання шкіра стає неймовірно м’якою, вона не викликає стягнутості, її легко наносити, і я бачу результати майже одразу пісЧитати далі
Я не користуюся міцелярною водою, але......Я мусила спробувати цей засіб. Він чудовий, велика упаковка, його багато не потрібно. Він навіть видаляє водостійку туш. До того ж, упаковка добре закривається і не протікає.
Приємний зволожувальний кремКрем приємний на шкірі, не викликає подразнень, чудово підходить для літа, взимку, думаю, він був би трохи живильним. У мене суха, чутлива шкіра, і мені 37 років, рекомендую, його точно вартЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу