ПідйомЯ давно шукала підходящий крем для своєї зрілої шкіри. Я знайшла та купила цей приблизно 2 місяці тому. Додаю відгук лише після того, як використаю його, щоб побачити результат. Крем гелеподЧитати далі
Чудовий тонік!Тонік дуже приємний на шкірі, не має зайвих ароматів, добре готує шкіру до нанесення інших засобів. Вирівнює тон шкіри, а в поєднанні сироватки та крему він чудовий!
Рекомендую спробувати!
Найкраща маскаРекомендую, я почала регулярно використовувати і бачу результати, моя шкіра повністю сяюча та м'яка, чудово підходить для нічного використання, я навіть не знаю, що використовую його🤍
ПідйомЯ давно шукала підходящий крем для своєї зрілої шкіри. Я знайшла та купила цей приблизно 2 місяці тому. Додаю відгук лише після того, як використаю його, щоб побачити результат. Крем гелеподЧитати далі