Кращий!Для мене маски цього бренду найкращі, я їх завжди маю в наявності і користуюся ними регулярно, шкіра свіжа, а головне, вони глибоко зволожують! повинен мати
Приємного відпочинку, підкріплення Маска мені сподобалася, шкіра після неї залишилася приємно зволоженою. У мене чутлива шкіра, і часто буває так, що я червонію після того, як спробую новий косметичний продукт, у гірших випадЧитати далі
Кращий!Для мене маски цього бренду найкращі, я їх завжди маю в наявності і користуюся ними регулярно, шкіра свіжа, а головне, вони глибоко зволожують! повинен мати