ТонерЦе найкращий молочний тонік для мене. Легко зволожує. М'яко освітлює шкіру, роблячи її більш рівною. Рекомендую 10/10. Це моя друга упаковка поки що і точно не остання.
ТонерЦе найкращий молочний тонік для мене. Легко зволожує. М'яко освітлює шкіру, роблячи її більш рівною. Рекомендую 10/10. Це моя друга упаковка поки що і точно не остання.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу