ВершкиЯ використовую цей крем переважно ввечері, він густіший, але водночас дуже хороший. Він зволожує шкіру і поки що не викликав жодних висипань чи подібних проблем.
ВершкиЯ використовую цей крем переважно ввечері, він густіший, але водночас дуже хороший. Він зволожує шкіру і поки що не викликав жодних висипань чи подібних проблем.