Гарні подушечки для очейДиски дуже гарні, що мені подобається, так це те, що вони без ароматизаторів, я зберігала їх у холодильнику, вранці вони приємно освіжають зону навколо очей, набряк зменшується, я не помітилЧитати далі
Гарні подушечки для очейДиски дуже гарні, що мені подобається, так це те, що вони без ароматизаторів, я зберігала їх у холодильнику, вранці вони приємно освіжають зону навколо очей, набряк зменшується, я не помітилЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу