Набір равликМені подобається користуватися наборами.Дуже довго тримаються.Чудова консистенція,легко наноситься.Я вже мав цей набір,рекомендую. Коли у мене були рідкі тоніки та есенції, я не могла до нихЧитати далі
Набір КалогенХоча був крем під очі замість сироватки, але все буде використовуватися. Задоволення, просто тонік був як в синцях, не знаю чи так повинно бути, але в принципі мені було все одно.
Набір равликМені подобається користуватися наборами.Дуже довго тримаються.Чудова консистенція,легко наноситься.Я вже мав цей набір,рекомендую. Коли у мене були рідкі тоніки та есенції, я не могла до нихЧитати далі
Набір КалогенХоча був крем під очі замість сироватки, але все буде використовуватися. Задоволення, просто тонік був як в синцях, не знаю чи так повинно бути, але в принципі мені було все одно.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу