супер Маю цей крем вже 3 рази :) Я використовую його в основному для уніфікації шкіри, так як у мене завжди залишаються пігментні плями після прищів :). Можу тільки рекомендувати, він не має зайвоЧитати далі
супер Маю цей крем вже 3 рази :) Я використовую його в основному для уніфікації шкіри, так як у мене завжди залишаються пігментні плями після прищів :). Можу тільки рекомендувати, він не має зайвоЧитати далі