Супер!Продукт дуже хороший, у мене суха, чутлива шкіра, не подразнює, зволожує, приємно пахне. Я використовую його як фіксатор макіяжу, але його також добре використовувати просто вдень, щоб освіжЧитати далі
Супер!Продукт дуже хороший, у мене суха, чутлива шкіра, не подразнює, зволожує, приємно пахне. Я використовую його як фіксатор макіяжу, але його також добре використовувати просто вдень, щоб освіжЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу