Чудовий крем!Я просто закохалася в аромат цього крему, він дуже легкий, швидко вбирається і не залишає жирного блиску на руках. Якщо у вас сухі руки, це точно чудовий зволожувальний вибір.
Нейтральний спрей-гельДля мене він пахне як нейтральний натуральний гель (підходить як для чоловіків, так і для жінок) для тих, хто любить землисті тони.
Після душу я відчуваю свіжість. І мене не турбує будь-якийЧитати далі
гарний аромат Продукт дуже приємно та інтенсивно пахне, добре зволожує шкіру. Він трохи довше вбирається, що, мабуть, єдиний недолік.
Упаковка естетична, але я трохи спантеличилася, як її відкрити, оскілЧитати далі