СуперЯ використовую його одразу після миття волосся, він не залишає жирного блиску, але водночас зволожений.
Олія має дуже слабкий, але приємний аромат.
Гарна упаковка – це плюс 😊.
Супер!Він чудово пахне і робить моє волосся м'яким, після того, як я його спробувала, він вже став основним продуктом на моїй полиці. У мене тонке та рідке волосся, зазвичай у мене виникають проблЧитати далі
СуперЯ використовую його одразу після миття волосся, він не залишає жирного блиску, але водночас зволожений.
Олія має дуже слабкий, але приємний аромат.
Гарна упаковка – це плюс 😊.
Супер!Він чудово пахне і робить моє волосся м'яким, після того, як я його спробувала, він вже став основним продуктом на моїй полиці. У мене тонке та рідке волосся, зазвичай у мене виникають проблЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу