я рекомендуюМаска має гарний дизайн, приємно пахне, крем всередині приємний і з легким ароматом. Шкіра на руках після нього м'яка і живилася. Я куплю знову в наступному замовленні.
я рекомендуюМаска має гарний дизайн, приємно пахне, крем всередині приємний і з легким ароматом. Шкіра на руках після нього м'яка і живилася. Я куплю знову в наступному замовленні.