Чудовий крем!Я просто закохалася в аромат цього крему, він дуже легкий, швидко вбирається і не залишає жирного блиску на руках. Якщо у вас сухі руки, це точно чудовий зволожувальний вибір.
Чудовий крем!Я просто закохалася в аромат цього крему, він дуже легкий, швидко вбирається і не залишає жирного блиску на руках. Якщо у вас сухі руки, це точно чудовий зволожувальний вибір.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу