Обов'язково матиМаска, яку ви повинні мати. Маска чудово зволожує, особисто я наношу її замість нічного крему, вранці шкіра молодша, гладенька, м'якша. Бонусом є приємний аромат. Цього пакету вистачить на рЧитати далі
Нічна маскаСупер маска. Зволожує, якщо не хочете використовувати її вночі, можете залишити на 3-4 години, щоб вона як слід висохла, і ви все одно матимете гарне сяйво. Також можу рекомендувати її чоловЧитати далі
Відмінна маскаЧудова консистенція, приємно зволожує, також можна використовувати як крем, наносячи тонким шаром, оскільки швидко вбирається. Рекомендую :)
Крем з екстрактом равликаКрем мене дуже приємно здивував. Упаковка велика, і невеликої кількості крему вистачає на 1 використання, тому його вистачає надовго. Свинки на упаковці цього бренду чарівні 😊
Крем дуже прЧитати далі
ДивоРоками я борюся з лущенням шкіри в холодні місяці, але цей продукт мені допоміг. Ця нічна маска – просто диво, вона легко наноситься, має приємну нелипку консистенцію, вбирається через деякиЧитати далі
Він чудово живить мою комбіновану шкіруЯ нанесла маску на очищену шкіру ввечері (я не економила, бо це нічна маска, і моїй шкірі потрібне було підживлення – 3 рази на горошину – 1 на лоб, 2 на щоки та решту обличчя).
Через кількЧитати далі
Равликовий кремУ мене суха шкіра зі схильністю до акне. Я спробувала креми xyz, які мені підійшли, і мушу визнати, що цей крем мені ідеально підходить. Він позбавив мене сухих «карт» на обличчі, зволожує, Читати далі
Чудова нічна маскаЧудово підходить на ніч, вранці моя шкіра чудово насичена та гладенька. Я вже використала майже всю упаковку, обов'язково замовлю ще раз 😍
Обов'язково матиМаска, яку ви повинні мати. Маска чудово зволожує, особисто я наношу її замість нічного крему, вранці шкіра молодша, гладенька, м'якша. Бонусом є приємний аромат. Цього пакету вистачить на рЧитати далі