сонцезахисний кремКрем досить густий, важче наноситься і вбирається не відразу, білий наліт залишається, але через деякий час вбирається, запах більш виражений і може не всім підійти. Тонізуючого ефекту я не Читати далі
Гарний продуктЗа таку ціну це чудовий SPF, я використовую його переважно на шиї, і він робить мою шкіру м’якою та гладенькою, він має приємний аромат, але деяким людям аромат на обличчі може бути неприємнЧитати далі
сонцезахисний кремКрем досить густий, важче наноситься і вбирається не відразу, білий наліт залишається, але через деякий час вбирається, запах більш виражений і може не всім підійти. Тонізуючого ефекту я не Читати далі