Приємний очищувальний гельДуже приємний гель для вмивання. Не сушить і дуже добре очищає пори. Трохи рідша консистенція, ніж та, до якої я звикла, але мені це не заважає. Без запаху.
Прощавайте, чорні цятки.… шкодую, що не зробила детального фото перед використанням цієї маски, бо ця піниста емульсія для чорних пор справді працює, я давно шукала продукт, який би хоч якось вплинув на мої крайні Читати далі
Сильні парфумиЯ вже кілька днів користуюся цією пінкою для вмивання. Вона гарно піниться, і після вмивання моя шкіра відчувається справді чистою, а не сухою. Знімаю зірку через сильний ментоловий аромат, Читати далі
Приємний очищувальний гельДуже приємний гель для вмивання. Не сушить і дуже добре очищає пори. Трохи рідша консистенція, ніж та, до якої я звикла, але мені це не заважає. Без запаху.
Прощавайте, чорні цятки.… шкодую, що не зробила детального фото перед використанням цієї маски, бо ця піниста емульсія для чорних пор справді працює, я давно шукала продукт, який би хоч якось вплинув на мої крайні Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу