Я схвильований.Я отримав продукт як зразок, тому вирішив спробувати його позбутися. І я дуже приємно здивований. Чудово пахне, моя шкіра чиста, але не суха, і я не відчуваю стягнутості. Я кладу прямо у візЧитати далі
СуперДуже хороший гель для вмивання, очищає все, після використання шкіра не стягується, має дуже приємний аромат чайного дерева, і він допоміг мені з акне.
ЦентеллаЯ обожнюю продукти з центеллою. Вони ніжні та підходять для моєї зневодненої шкіри. Я наношу пінку силіконовим аплікатором, і вона добре очищає мою шкіру.
Ніжна очищувальна пінка/кремЯ пишу цей відгук після деякого часу = це не просто перші враження, а тижні використання. У мене комбінована та чутлива шкіра, яка реагує на занадто сильні парфуми або неприємні інгредієнти.Читати далі
СуперЧудове співвідношення ціни та якості. Добре очищає, достатньо невеликої кількості. Не сушить. Але після вмивання шкіра трохи дивна на дотик. Обов'язково куплю ще раз.
Досить добреПінка непогана, мені здається, що її вистачило на досить довгий час. Знімаю одну зірку, бо в мене жирне чоло, і мені здається, що сама пінка не дуже добре його очистила. Але якщо у вас чутлиЧитати далі
Очищувальна пінаДуже гарна піна, після вмивання залишає приємне та м’яке відчуття на обличчі. Піниться досить сильно, а недоліком є те, що трохи щипе в очах, якщо бути необережним. Запах спочатку мене дуже Читати далі
Досить пристойноУ мене чутлива шкіра, досить суха, пінка для очищення хороша, вона не подразнює шкіру, добре її очищає, але за щипання в очах ставлю нижче. Я обережна, коли вмиваю обличчя, але іноді трапляєЧитати далі
Гарна пінка, але несправний дозаторСама пінка сподобалась. Приємний запах, гарно піниться на обличчі та добре очищає . Мені дуже подобається сам процес, такий релакс і розслаблення. Шкіра залишається приємною на дотик та заспЧитати далі
Я схвильований.Я отримав продукт як зразок, тому вирішив спробувати його позбутися. І я дуже приємно здивований. Чудово пахне, моя шкіра чиста, але не суха, і я не відчуваю стягнутості. Я кладу прямо у візЧитати далі
СуперДуже хороший гель для вмивання, очищає все, після використання шкіра не стягується, має дуже приємний аромат чайного дерева, і він допоміг мені з акне.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу