Очищаюча пінкаПо-перше, я оцінюю кількість проти. ціна - відмінна! Я використовую його двічі на день і відчуваю, що упаковка нескінченна. Зовсім не потрібно наносити його багато, його можна добре розім’ятЧитати далі
Гель-кремКрем дуже приємний, підходить для щоденного використання. Після кількох днів використання у мене менш виражені зморшки між очима. Можливо, він не дуже зволожує суху шкіру.
ЖирнийНезважаючи на те, що він більш жирний, він має приємний зволожуючий аромат і, на відміну від тонера, не має такого дивного запаху після того, як цитрусовий аромат зникає.
Очищаюча пінкаПо-перше, я оцінюю кількість проти. ціна - відмінна! Я використовую його двічі на день і відчуваю, що упаковка нескінченна. Зовсім не потрібно наносити його багато, його можна добре розім’ятЧитати далі
Гель-кремКрем дуже приємний, підходить для щоденного використання. Після кількох днів використання у мене менш виражені зморшки між очима. Можливо, він не дуже зволожує суху шкіру.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу