Супер продуктТонування spf з рожевим відтінком. Можливо, він підходить не кожному тону шкіри, але я дуже задоволений. Чудово уніфікує шкіру, я навіть не користуюся косметикою, просто ніжно фарбую щоки і Читати далі
КупівляЦей крем чудовий, оксамитовий на дотик при нанесенні. Зволожує, приємно... але, на мою думку, він більше підходить для молодшої шкіри, а не для 42-річної зі зморшками.
Чудова піна для очищенняЯ дуже задоволена цим продуктом, достатньо зовсім невеликої кількості, і шкіра після очищення свіжа, але не пересушена. Продукт має ледь помітний приємний аромат, але він не надто сильний. УЧитати далі
Супер :)Ця олія потрапила мені як пробник, і вона мені дуже сподобалася. Вона не викликає висипань і чудово знімає макіяж (навіть тіні для повік). Рекомендую! :)
Задоволення, чудова маскаМаска виправдала або навіть перевершила мої очікування. Вона чудово звузила пори та очистила шкіру, вирівняла тон шкіри, але не пересушила її. Нанесення зайняло 10 хвилин і не пересушило, якЧитати далі
ПілінгДуже ніжний пілінг, але ефект ще більш дивовижний, він не подразнює шкіру, приємний у нанесенні. Шкіру зовсім не стягує і не пересушує, але він чудово очищає пори та залишає шкіру гладкою. ЯЧитати далі
Чудовий денний крем для чутливої, жирної та комбінованої шкіриНайкращий денний крем, який я пробувала досі (а я перепробувала багато корейської косметики). У мене жирна, чутлива, почервоніла шкіра, яка схильна до сухості - крем має густу консистенцію, Читати далі
Просто вауДля мене це поки що найкраща маска для очищення пор. Після її використання шкіра стає неймовірно м’якою, вона не викликає стягнутості, її легко наносити, і я бачу результати майже одразу пісЧитати далі
Дивовижно!Піна має скоріше кремову, ніж пінну консистенцію, що ідеально підходить для моєї сухішої, чутливої шкіри. Відчуття стягнутості після використання немає. Моя шкіра відчувається зволоженою одрЧитати далі
Супер продуктТонування spf з рожевим відтінком. Можливо, він підходить не кожному тону шкіри, але я дуже задоволений. Чудово уніфікує шкіру, я навіть не користуюся косметикою, просто ніжно фарбую щоки і Читати далі
КупівляЦей крем чудовий, оксамитовий на дотик при нанесенні. Зволожує, приємно... але, на мою думку, він більше підходить для молодшої шкіри, а не для 42-річної зі зморшками.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу