Цікава маска на нічМушу зізнатися, що я ніколи не зустрічала такої текстури - крем-гель, який після нанесення залишає на шкірі (важко описати) скляну, блискучу плівку і повністю її розгладжує, підтягує. Я такоЧитати далі
Приємний зволожувальний кремКрем приємний на шкірі, не викликає подразнень, чудово підходить для літа, взимку, думаю, він був би трохи живильним. У мене суха, чутлива шкіра, і мені 37 років, рекомендую, його точно вартЧитати далі
Старіша шкіраМені 40 років, але я б рекомендувала крем жінкам віком від 50 до 60+ років. Крем густий, добре зволожує та живить. Однак, я прокидаюся вранці з жирною ділянкою біля носа. Він не дуже підійшоЧитати далі
Цікава маска на нічМушу зізнатися, що я ніколи не зустрічала такої текстури - крем-гель, який після нанесення залишає на шкірі (важко описати) скляну, блискучу плівку і повністю її розгладжує, підтягує. Я такоЧитати далі
Приємний зволожувальний кремКрем приємний на шкірі, не викликає подразнень, чудово підходить для літа, взимку, думаю, він був би трохи живильним. У мене суха, чутлива шкіра, і мені 37 років, рекомендую, його точно вартЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу