ЕмульсіяЧудова річ. Хоча вона досить густа, її важче видавити з пляшечки, але вона дуже добре зволожує, одразу вбирається, а велика упаковка коштує кілька євро 😉
приємнийЗавдяки тому, що це гелева маска, нею легко користуватися, охолоджувальний ефект тримається довго, але висихає вона відносно швидко... Сама маска виглядає цікаво, але в олії для очей я не поЧитати далі
Ніжний календульний кремЯ купила на пробу 4 зволожуючі креми (Tea Tree Moisture Cream від A'pieu, Avocado Sorbet Face Cream від Skin House і Hyauluronic Ultra Suboon Cream від Mizon), які вирішила порівняти.
Цей кЧитати далі