МаскаМаю сказати, що ця маска мене приємно вразила. Справді вище очікувань. Це зробило мою шкіру красивою, сяючою та зволоженою, чого не могли зробити навіть набагато дорожчі маски. І найголовнішЧитати далі
Тонер BentonТонік має водянисту текстуру, яка швидко вбирається та не залишає відчуття липкості на обличчі.
Він непоганий, але в мене були й кращі тоніки.
Супер маскаМаска чудова, моя шкіра після неї чудова. У мене суха шкіра, і я дуже задоволена. І маска чудово наноситься на обличчя (особливо навколо носа та рота). Я використовую решту маски з упаковки Читати далі
Найкращий крем/маска для снуЦей крем – мій святий Грааль, це вже моя п'ята упаковка. Чудово підходить для сухої або зневодненої шкіри, чудово зволожує, а вранці ви прокидаєтеся з зволоженою шкірою! Якщо ви любите густіЧитати далі
Досить добреПінка непогана, мені здається, що її вистачило на досить довгий час. Знімаю одну зірку, бо в мене жирне чоло, і мені здається, що сама пінка не дуже добре його очистила. Але якщо у вас чутлиЧитати далі
Супер маскаГарна очищувальна маска, яка не сушить і не подразнює шкіру. У мене чутлива, схильна до акне шкіра, і я відчуваю, що маска завжди добре заспокоювала та очищала мою шкіру.
Найкращий бальзам для зняття макіяжуЦе один з найкращих бальзамів, ніжний, але дуже ефективний навіть для водостійкої туші. Має приємний запах і консистенцію, не жирний, але з водою перетворюється на молочну консистенцію. ЗамоЧитати далі
Найкращий гель алое вераВін має дуже широкий спектр застосування, надзвичайно приємний для шкіри, і я вже використовую третю упаковку, що говорить саме за себе.
Супер тонерТонік має водянисту консистенцію з розпилювачем, що чудова ідея. Він дуже легко наноситься, швидко вбирається та залишає шкіру чудово зволоженою 👌 Я купую його неодноразово
МаскаМаю сказати, що ця маска мене приємно вразила. Справді вище очікувань. Це зробило мою шкіру красивою, сяючою та зволоженою, чого не могли зробити навіть набагато дорожчі маски. І найголовнішЧитати далі
Тонер BentonТонік має водянисту текстуру, яка швидко вбирається та не залишає відчуття липкості на обличчі.
Він непоганий, але в мене були й кращі тоніки.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу