Ідеально підходить для жирної та комбінованої шкіриЯ давно не була так задоволена очищувальним засобом, як цим. Я відчуваю, що моя шкіра нарешті чиста та готова до наступного догляду за шкірою.
Засіб для зняття макіяжуЧудова альтернатива оліям для зняття макіяжу. Гарний, ніжний аромат. Шкіра ідеально зволожена після використання. Єдине застереження - трохи щипає в очах, але це не страшно.
Гель-кремКрем дуже приємний, підходить для щоденного використання. Після кількох днів використання у мене менш виражені зморшки між очима. Можливо, він не дуже зволожує суху шкіру.
Приємна нічна маскаМаска має дивну консистенцію, але вона дуже приємна на дотик, а шкіра вранці виглядає чудово свіжою та гладенькою. Однак, після нанесення вона довше вбирається, тому треба бути обережною з пЧитати далі
ГараздДосить непоганий тонік з освітлюючим ефектом. На жаль, іноді він щипає шкіру при нанесенні та викликає легке почервоніння, яке швидко минає. Однак це не змінює того факту, що він виконує своЧитати далі
Я люблю цю есенцію.Ця есенція чудова, зволожуюча водяниста консистенція, без ароматизаторів, підходить навіть для чутливої шкіри, у мене жирна шкіра, і вона чудова!!!
Natural Condition Cleansing Foam Control SebumОсобисто я можу сказати, що це один із найкращих засобів макіяжу, які я коли-небудь використовувала. Він не подразнює та не викликає почервоніння, тому я вважаю, що це чудовий продукт для жиЧитати далі