Неможливо повірити, що він ще порожній!
Якщо ти додавала у нього щось, увійди на сайт, аби побачити товари і завершити покупку.



Ваші круті фоточки та відео










Відгуки – 10
Я купила сонцезахисний крем Sun Fluid Weightless від House of Hur, бо мені потрібно було щось, що не залишало б мою шкіру важкою та блискучою. У мене жирна шкіра з великою кількістю акне, тому мене це турбує, і також для мого типу шкіри не підходить регулярний використання сонцезахисного крему, який здається важким і залишає мою шкіру блискучою. Цей сонцезахисний крем відповідав усім моїм попереднім вимогам. Він не залишає білої плівки на шкірі та чудово підходить для людей з жирною шкірою, тому що залишає дуже сухий вигляд (не виглядаючи зневодненою) та не обтяжує шкіру (допомагає з моїм акне). Тому я дуже рекомендую його! Хоча ціна не найкраща, веб-сайт Ksisters пропонує багато знижок, тому ви можете купити його за доступнішою ціною, рекомендую спробувати. ☺️✨️ (у нього також гарна упаковка, хотілося б лише, щоб за таку ціну було більше продукту 😅) продукт також добре наносити вдень поверх макіяжу!!
Я користуюся Relief Sun Aqua Fresh від Beauty of Joseon вже 2 роки. Як у мене комбінована шкіра, я хотіла спробувати щось ще більш матове. Використовуючи саме цей сонцезахисний крем, можу сказати наступне: 1. Упаковка досить практична 2. Текстура тонка, дуже нагадує Beauty of Joseon, але вони мають деякі основні відмінності для шкіри. Beauty of Joseon, завдяки своїм інгредієнтам, набагато краще зволожує, ніж він. Однак, House of Hur ніяк не сушить шкіру. Як фініш, він має той самий ефект, що й Beauty of Joseon. Різниця, яку я побачила, полягає в тому, що в кінці дня House of Hur не робить мене такою жирною, як Beauty of Joseon. Також ще один позитивний момент полягає в тому, що хоча я нанесла два товсті шари, він не відшаровувався. Beauty of Joseon так і робить. Він також без запаху. Не викликав жодного подразнення. Єдиний негативний момент, який я можу сказати, це те, що поки він не висох на початку нанесення, я відчула кілька невеликих пощипувань, але більше нічого. Рекомендую.
Мабуть, не для мене... для першого застосування він підходить, але після повторного нанесення створює на моїй шкірі ефект сухої пудри, а також досить сильно кришиться. І під макіяжем виглядає не найкраще. Я повертаюся до б'юті-салону Чосон.
Приємно легкий і з гарною текстурою, але він печив мені очі. Зі мною такого ніколи раніше не траплялося з жодним іншим засобом для догляду за шкірою/макіяжем. Але з цим SPF у мене була миттєва реакція, і тепер дуже важко позбутися його, і він сильно пече. Спочатку я не була впевнена, чи цей SPF є причиною, але прочитавши численні відгуки, я зрозуміла, що я точно не одна. Тепер все спокійніше і виглядає набагато краще, дивіться на фото, але я все ще почуваюся некомфортно.
Я вперше спробувала ці тіні для повік, чула багато хороших відгуків, але мені вони не дуже підійшли. На моїй шкірі виглядають чудово. У мене від них не жирна шкіра вдень, але одразу після нанесення дуже печуть очі. Вони щипають навіть після вмивання. Можливо, це тільки в мене такі чутливі очі, але з іншими тінями для повік у мене такої проблеми не було. Але я рекомендую їх.
Це перший SPF-засіб цього бренду, який я спробувала, і він вже став одним з моїх улюблених! Він має легку текстуру, не залишає білого нальоту та дуже приємний на дотик. Я офіційно додала його до трійки своїх найкращих корейських SPF-засібів!
Дуже хороший крем від засмаги для обличчя!!!!! Легко поглинається і з легкою текстурою. Ідеально лягати під тональний крем, а головне не забиває пори. Всім раджу!!!!!
Дійсно найкращий spf, абсолютно легкий, швидко вбирається в шкіру та швидко висихає. Від нього я зовсім не відчуваю жирності, а також підходить для моєї сухої шкіри.
Абсолютно найкращий SPF, який я пробувала. Я отримав свою першу упаковку, і вона дійсно чудова. Чудово підходить для схильної до вугрів і чутливої шкіри, дуже швидко вбирається. Камінь.
Це найкращий spf, який я пробувала для своєї жирної шкіри. Він дуже рідкий, не залишає білої плівки і відразу проникає в шкіру, не обтяжуючи її. Шкіра зволожена, не блищить і має матовий фініш, як видно з останнього фото.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.