Неможливо повірити, що він ще порожній!
Якщо ти додавала у нього щось, увійди на сайт, аби побачити товари і завершити покупку.


Ваші круті фоточки та відео










Відгуки – 68
Посилання на моє відео в TikTok✨ https://vm.tiktok.com/ZNR3dovKW/
Гелева текстура, підходить для літа, а також для жирної шкіри, схожа на крем 345 від Dr.Althea, але не така гарна. У мене з'являється висип під шкірою після його використання, але в кожного різний досвід 😊
Дуже приємна гелева текстура, легко наноситься, швидко вбирається. Рекомендую 😉
10/10 для комбінованої/більш жирної та зневодненої шкіри, дає можливість наносити шарами, якщо потрібно більше зволоження, і поглинається за лічені хвилини, навіть після третьої упаковки. ПРИПИНІТЬ ЙОГО ПРОДАВАТИ H0
Дуже легкий крем, який зволожує шкіру та є ніжним, не залишає жирного шару, рекомендую.
Почну з того, що моя шкіра схильна до чорних цяток і комбінована. Я купувала цей крем вже сім разів, і він найкращий: легкий, швидко вбирається, не закупорює пори, найкращий. Я дуже рекомендую цей крем.
Крем чудово легкий і дуже швидко вбирається, він зовсім не жирний і не липкий. Шкіра чудово гладенька та живлена, на відміну від інших важких кремів, він не викликає акне.
Рекомендую цей крем. Він зовсім не робить шкіру жирною, має приємну гелеву текстуру та приємно охолоджує. Не закупорює пори та не викликає утворення комедонів. Але для людей із сухою шкірою він може бути менш зволожувальним.
Я купила його, спираючись на відгуки та рекомендації. Зріла, комбінована шкіра, чорні цятки... на жаль, він важкий і липкий на Т-зоні. Бамбук від Purita мені підходить набагато більше. Але я спробую, поки що використовую його більше для обличчя.
Крем приємний, добре зволожує, але водночас не надто жирний і швидко вбирається. Він не подразнює шкіру, навпаки, має заспокійливу дію. Я не помічаю, щоб мене нудило після його використання.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.