Нічна маскаСупер маска. Зволожує, якщо не хочете використовувати її вночі, можете залишити на 3-4 години, щоб вона як слід висохла, і ви все одно матимете гарне сяйво. Також можу рекомендувати її чоловЧитати далі
Приємна нічна маскаМаска має дивну консистенцію, але вона дуже приємна на дотик, а шкіра вранці виглядає чудово свіжою та гладенькою. Однак, після нанесення вона довше вбирається, тому треба бути обережною з пЧитати далі
КИШЕНЬКА МАСКА ДЛЯ СНУМаска дуже добре зволожує та заспокоює шкіру.Вранці після пробудження шкіра чудово пружна.Консистенція приємна,легка, легко наноситься.Єдиний мінус, який я бачу, це запах, який комусь може бЧитати далі