Пахне чудово.Я користуюся ним вже більше місяця, пахне приємно і не надто сильно, одного натискання достатньо, бо він добре піниться, тож його вистачає надовго. У мене досить чутлива шкіра голови, але цеЧитати далі
Пахне чудово.Я користуюся ним вже більше місяця, пахне приємно і не надто сильно, одного натискання достатньо, бо він добре піниться, тож його вистачає надовго. У мене досить чутлива шкіра голови, але цеЧитати далі