Úžasná!Pena má viac krémovú ako penovú konzistenciu, čo mojej suchšej citlivej pleť úplne vyhovuje. Po použití žiaden pocit pnutia. Pleť mi príde hydratovaná už len po čistení. V pomerne veľkom balPrečítať viac
Perfektný očný krémTento krém je jednoducho super. Krásne vonia, perfektne hydratuje, dobre sa vstrebáva. Výborný pomer kvality a ceny. Jednoznačne odporúčam.
ĽahkýDobre sa rozoteria, rýchlo sa vstrebe a má príjemnú nenápadnú vôňu.
Má ľahšiu textúru oproti krému Dr. Collagen, ktory mne viac vyhovuje, nakoĺko je hutnejší.
Príjemný denný krémKrémik je ľahký, dobre sa vstrebáva, má príjemnú konzistenciu.
Kúpila som si ho spolu s fialovým krémikom Lebelage - tiež s kolagénom a zeleným čajom a musím dodať, že ten fialový sa mi páčPrečítať viac
supervšetky masky od Lebelage sú úžasné, konkrétne ženšen je veľmi dobrá látka aj proti starnutiu. určite sa oplatí kúpiť masky v balení po 10, kedy je cena za jednu masku smiešna. tieto masky obPrečítať viac
Nepraktické balenieSamotnému toneru nemám čo vytknúť. Je jemný, rýchlo sa vstrebáva a má príjemnú nenápadnú vôňu. Pokožku nedráždi. Myslím,že sa super hodí na citlivú pleť. Negatívom je jeho balenie - fľaštičkPrečítať viac
Úžasná!Pena má viac krémovú ako penovú konzistenciu, čo mojej suchšej citlivej pleť úplne vyhovuje. Po použití žiaden pocit pnutia. Pleť mi príde hydratovaná už len po čistení. V pomerne veľkom balPrečítať viac