Príjemné sérumSérum je veľmi príjemné, pokožka je po ňom hydratovaná a jemná. Jediné, čo mi na ňom trochu prekáža je jeho vôňa, ktorá ale našťastie nie je silná.
Starsia pletMam 40 rokov, ale krem by som odporucila pre zenu asi 50-60+ rokov. Krem je hutny,dobre premasti a hydratuje. Avsak ja sa rano budim s mastnou zonou pri nose.Mne na moju plet velmi nesadol,aPrečítať viac
Enough Premium 8 Peptide Sensation Pro Balancing CreamTento krém má hustejšiu, bohatú textúru, no napriek tomu sa veľmi dobre rozotiera a vstrebáva. Na pleti zanecháva príjemný, hebký film – pokožka pôsobí hladko, vyživeno a zjemnene.
Má krásnuPrečítať viac