SuperTento krém som si veľmi obľúbila. Má príjemnú, jemnú textúru, rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva mastný film. Pleť je po ňom krásne hydratovaná a jemná. Oceňujem aj jeho šetrné zloženie s nízPrečítať viac
Moj obľúbený krem na leto Ja mám mastnú a problematickú pokožku, takže je to veľký problém si niečo nájsť na leto, keď ja sa mastim x10. Ale tento krem je top. Výhodou je gelovo-krémová štruktúra. Podľa potreby pletiPrečítať viac
velmi príjemný lahučký krémprodukt ma príjemne prekvapil svojou jemnou parfupáciou. Ludia ktorý nemajú radi príliš parfumové krémiky toto určite ocenia. Zloýženie je hladké niečo medzi gélom a mliekom. Ak si dáte kvapPrečítať viac
Pán dokonalyKeď som krém prvýkrat otvorila, ostala som v nemom úžase -negatívnom. Vyzera ako sperma.
Nenechala som sa odradiť, aj vďaka jeho príjemnej vôni. Po použití je výsledok viditeľný už za pár dPrečítať viac
Príjemný krém Krém je ľahký, dobre sa vstrebáva, má príjemne jemnú vôňu a je skôr gélovitej konzistencie.
Oproti iným krémom, ktoré som mala, je menej hydratačný, preto si ho dávam skôr ráno a večer niečPrečítať viac
Odporúčam Používam pravidelne každý večer asi týžden, a očné okolie krásne hydratuje, kupila som hlavne kvoli kruhom pod očami, tam nevidim výraznú zmenu, ale ešte je skoro a budem používat nadalej. APrečítať viac
Výborný hydratačný krémTento krém od Mizonu je moja nová obľúbená vec v skincare rutine! Obsahuje až 90 % black snail secretion filtrate + niacínamid a 20 výťažkov z čiernych rastlín, vďaka čomu pleť krásne hydratPrečítať viac
Naozaj žiarivýKúpila som si toto tonikum na hydratáciu mojich líc s "pomarančovou kôrou". Hydratuje a dodáva pleti ten sklenený efekt, najmä po tretej vrstve. Moje predchádzajúce tonikum bolo ako voda, taPrečítať viac
SuperTento krém som si veľmi obľúbila. Má príjemnú, jemnú textúru, rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva mastný film. Pleť je po ňom krásne hydratovaná a jemná. Oceňujem aj jeho šetrné zloženie s nízPrečítať viac
Moj obľúbený krem na leto Ja mám mastnú a problematickú pokožku, takže je to veľký problém si niečo nájsť na leto, keď ja sa mastim x10. Ale tento krem je top. Výhodou je gelovo-krémová štruktúra. Podľa potreby pletiPrečítať viac
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky