Veľmi cool očný krém!❤️Dlho som si vyberala očný krém, pretože som si začala všímať drobné vrásky a tmavé kruhy a zastavila som sa pri tomto produkte s propolisom. Je to veľmi chladivý, výživný krém, nezanecháva žPrečítať viac
Krém pod očiTento krém mi odporučila moja kozmetička. Veľmi sa mi páči jeho textúra, je veľmi tekutý a nie hustý. Rýchlo sa vstrebáva do pokožky a nie je po ňom žiadny lepkavý pocit. Krém je dodávaný s Prečítať viac
Veľmi cool očný krém!❤️Dlho som si vyberala očný krém, pretože som si začala všímať drobné vrásky a tmavé kruhy a zastavila som sa pri tomto produkte s propolisom. Je to veľmi chladivý, výživný krém, nezanecháva žPrečítať viac