velmi príjemný lahučký krémprodukt ma príjemne prekvapil svojou jemnou parfupáciou. Ludia ktorý nemajú radi príliš parfumové krémiky toto určite ocenia. Zloýženie je hladké niečo medzi gélom a mliekom. Ak si dáte kvapPrečítať viac
Retinol nočný krémTento krém používam už dva roky, bol to môj prvý kórejský produkt a nemôžem naňho dopustiť. Používam ho večer, treba sa s ním naučiť pracovať, rýchlo sa vstrebáva a zanecháva glow finish. RáPrečítať viac
velmi príjemný lahučký krémprodukt ma príjemne prekvapil svojou jemnou parfupáciou. Ludia ktorý nemajú radi príliš parfumové krémiky toto určite ocenia. Zloýženie je hladké niečo medzi gélom a mliekom. Ak si dáte kvapPrečítať viac
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky