Výborný očný krémikVeľmi dobrý kŕem, hutnejšej maslovej konzistencie, ktorý sa ale rýchlo vpije. Viditeľne výsledky, určite sa k nemu ešte vrátim. Kladne hodnotím aj 30 ml, nakoľko očné zvyknú byť 15ml, čiže vPrečítať viac
Neogen Používam ho síce krátko ale mám zmiešanú pleť a úplne mi sadol. Neupcháva póry. Jogurtovejšia konzistencia nezanecháva mastný film na pleti a pekne rýchlo sa vstrebáva. Stačí ho aplikovať naPrečítať viac
Výborný očný krémikVeľmi dobrý kŕem, hutnejšej maslovej konzistencie, ktorý sa ale rýchlo vpije. Viditeľne výsledky, určite sa k nemu ešte vrátim. Kladne hodnotím aj 30 ml, nakoľko očné zvyknú byť 15ml, čiže vPrečítať viac
Neogen Používam ho síce krátko ale mám zmiešanú pleť a úplne mi sadol. Neupcháva póry. Jogurtovejšia konzistencia nezanecháva mastný film na pleti a pekne rýchlo sa vstrebáva. Stačí ho aplikovať naPrečítať viac
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky