Stálica Produkt kupujem opakovane (toto je už moje tretie balenie).
Je jemný - nedráždi pokožku - ale zato účinný a po niekoľkých dňoch používania vidno zmenu na textúra pleti i akné.
Môže byť málo Prečítať viac
Skvely tonerVelka spokojnost dobre hydratuje vzdy ma upokoji plet ho vpije hned a pritom to nieje uplne voda skor hustejsia vodicka😂som s nim velmi spokojna mam uz asi tretie balenie, skusam aj ine tonPrečítať viac
Dostala som ako datcekSíce som ho dostala ako darček, ale musím povedať že je skvelý. Posunula som ho name lebo ma suchu pleť. Vyskúšala som ho aj ja, a moja mastná pleť nemala problém s týmto krémom. Mizno vyskúPrečítať viac
.zatiaľ najlepší odličovač, čo som kedy mala ♥ veľmi mi pomohol s akné a tiež už po umytí nemám pocit totálne suchej pokožky ako sa mi to stáva pri iných značkách. vrelo odporúčam!!!!!
Hydratačný favoritPerfektný krém, na noc nanášam hrušbiu vrstvu, pleť je ráno oddýchnutá, vyživená a čo je pre mňa veľmi dôležité - neupcháva póry. Kúpim znova, vyzerá že bude moja stálica :) Krásne balenie jPrečítať viac
Super tonerToner je vodovej konzistencie s rozprašovačom, čo je super nápad. Veľmi pohodlne sa nanáša, rýchlo sa vstrebáva a zanecháva pokožku krásne hydratovanú 👌 kupovala som opakovane
Jemné čistenieTáto čistiaca pena mojej pleti maximálne vyhovuje. Je bez aktívnych látok takže ju používam aj ráno aj večer. Póry vyčistí bez vysušenia a celkovo ani raz som nemala pocit vysušenej pleti. NPrečítať viac
Hydratačný krém Intensive Repair Cream Krém som dostala v menšom balení ako darček k objednávke 🫶. Čakala som, že bude naozaj mastný podľa popisu aj podľa niektorých recenzií a bude skôr na lakte ako na tvár, ale prekvapil a vôbPrečítať viac
Stálica Produkt kupujem opakovane (toto je už moje tretie balenie).
Je jemný - nedráždi pokožku - ale zato účinný a po niekoľkých dňoch používania vidno zmenu na textúra pleti i akné.
Môže byť málo Prečítať viac
Skvely tonerVelka spokojnost dobre hydratuje vzdy ma upokoji plet ho vpije hned a pritom to nieje uplne voda skor hustejsia vodicka😂som s nim velmi spokojna mam uz asi tretie balenie, skusam aj ine tonPrečítať viac
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky