Vhodné pre suchú pleť. Upokojuje a hydratujeHello sis.
Vonia to troooolililinku, iba fakt trošku po zelenom čaji. Rýchlo sa vstrebáva a stačí fakt troška. Najlepšie aplikovať rovno na tvar a dať si to do fľaštičky, ktorá má rozprašovPrečítať viac
.zatiaľ najlepší odličovač, čo som kedy mala ♥ veľmi mi pomohol s akné a tiež už po umytí nemám pocit totálne suchej pokožky ako sa mi to stáva pri iných značkách. vrelo odporúčam!!!!!
Celkom fajnPena nie je zlá, mám pocit že mi aj celkom dlho vydržala. Odoberám jednu hviezdičku preto lebo mám mastné čelo a mám pocit, že mi pena sama o sebe to čelo až tak nevyčistila. Pokiaľ máte alePrečítať viac
Spokojnost, skvela maskaMaska splnila mozno az predcila ocakavania. Krasne stiahla pory a precistila plet, zjednotila ton pleti, no nevysusila ju. Stacilo 10min a nezaschla tak ako ine hlinene masky, takze sa prijePrečítať viac
Super tonerToner je vodovej konzistencie s rozprašovačom, čo je super nápad. Veľmi pohodlne sa nanáša, rýchlo sa vstrebáva a zanecháva pokožku krásne hydratovanú 👌 kupovala som opakovane
Calming setTento set mám už tretí krát a nikdy nesklame, je vhodný aj ako darček. Toner je klasický vodičkový. Sérum skôr ako tekutejší gél. Krém je príjemný. Všetky produkty sú ľahké, ukľudňujúce a hyPrečítať viac
Super krémikTento krém som dostala vo vzorke (spolu s rovnakým tonerom a ampulkou) ako darček od k-sisters. A aj keď som sa ho obávala vyskúšať na tvári, lebo mám citlivú pleť, ktorá doteraz reagovala zPrečítať viac
Super ampulkaTúto ampulku som dostala ako vzorku spolu s tonerom a krémom z tej istej rady (k nim som napísala osobitné recenzie, ale spoiler: bola som nadšená zo všetkých troch). Mám veľmi citlivú pleť Prečítať viac
Super tonerTento toner mi prišiel ako vzorka medzi darčekmi k nákupu (spolu so sérom a krémom z rovnakej rady) a trošku som sa ho bála vyskúšať, keďže mám veľmi citlivú pleť a zlé skúsenosti s exfoliačPrečítať viac
Vhodné pre suchú pleť. Upokojuje a hydratujeHello sis.
Vonia to troooolililinku, iba fakt trošku po zelenom čaji. Rýchlo sa vstrebáva a stačí fakt troška. Najlepšie aplikovať rovno na tvar a dať si to do fľaštičky, ktorá má rozprašovPrečítať viac
.zatiaľ najlepší odličovač, čo som kedy mala ♥ veľmi mi pomohol s akné a tiež už po umytí nemám pocit totálne suchej pokožky ako sa mi to stáva pri iných značkách. vrelo odporúčam!!!!!
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky