Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.





Vaše super fotky a videá










Recenzie – 63
Krém je extrémne ľahký a príjemný na používanie, ale balenie je veľmi nekvalitné! Témižka sa po pár týždňoch začala rozpadať… Potom sa do krému dostali kúsky plastu a ja som ho celý vyhodila do koša. Ale vážne, keby bolo balenie lepšie, krém by bol A+ :)
Veľmi dobrý krém. Má bohaté zloženie, ale pri nanášaní je veľmi ľahký, konzistencia je skôr ako voda, pekne hydratuje a veľmi pekne upokojuje a hojí začervenanú, poškodenú pleť. Bolo by lepšie, keby nebol dostupný v tégliku, ale v dávkovacej verzii, ale mne aj tak fungoval, odporúčam ho na citlivú, poškodenú bariéru, začervenanú pleť! Okrem upokojujúcej masky je toto môj ďalší obľúbený produkt od tejto značky!
Vyborny kremik na suchu aj zmiesanu plet, nezatazuje a krasne hydratuje
Dobrý, ľahký krém na každodenné použitie, má príjemnú konzistenciu, celkovo mi dobre vyhovoval.
Krem sa dobre rozotiera, je bez parfumacie a hydratuje bola som s nim spokojna
Testujem ho už dva týždne. Úprimne povedané, je to najlepší krém, aký som kedy použila. Naozaj som chcela dobrý prípravok a za túto cenu je tento víťaz! Je veľmi hydratačný a vyživujúci, no zároveň ľahký. Nezanecháva na tvári mastný film, čo je veľmi dôležité. Odporúčam ho!
Prijemny, lahky krem, skor na leto ako na zimu, v zime dostatočné nehydratuje. Hviezdicka dole kvoli nedostatocnej hydratacii v zime, ocakavala som trosku viac, ale na leto super
Veľmi dobrý krém, odporúčam ho najmä na suchú pleť.
Nezanecháva mastný film, dobre sa vstrebáva a zanecháva pokožku hydratovanú.
Krém je ľahký a nedráždi pleť. Na mojej citlivej nie je žiadna reakcia. Aj keď mám suchu pleť pri viackrokovej rutine mi stačí a nemám pocit že by bol malo výživný.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.