Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.




Vaše super fotky a videá










Recenzie – 41
Kúpila som si ho na dehydrovanú pleť. Je pre mňa príliš ťažký a plný. Používam ho len na noc a aj vtedy je riedky, ale v jarno-letnom období mám pocit, že je ho veľa. Je však pravda, že mojej citlivej pleti neublížil a skvele hydratuje. V zime sa mi asi bude páčiť viac a keby som ho vtedy hodnotila, dala by som mu 5 hviezdičiek.
Je dobre hydratačný, hustý a bohatý; používam ho na noc. Navyše má veľkorysé balenie.
Odporúčam, rýchlo sa vstrebáva a je veľmi účinný.
Krém Výborný krém, veľmi dobre hydratuje a vyživuje pleť. Používam ho ráno aj večer. Je pomerne hutný, ale mám suchú pleť, takže mi vyhovuje úplne dokonale. Možno ho v lete budem používať iba večer.
Krém si svoju úlohu plní dobre, aj keď by som ho neodporúčala ľuďom s poškodenou pokožkou, pretože štípe.
Krém odporúčam, už som na tretej fľaštičke, konzistencia krému mi vyhovuje skvele, pleť mám hydratovanú, krém sa rýchlo vstrebáva a na pleti ho necítite, na mojej pleti funguje skvele, používam ho cez deň aj v noci.
Kupujem už po niekoľkýkrát, tento krém si kupujem každú zimu. Ten pocit, keď si ho nanesiem, je nezameniteľný, nezažívam ho so žiadnym iným krémom. Je hutný, ale zároveň hodvábny, nechápem, ako je to možný. Mám zmiešanú, trochu suchšiu pleť so začervenaním. Pokožku mi upokojuje a hydratuje, ale na úplne inom leveli ako iné krémy.
Moja pleť je v poslednej dobe extrémne reaktívna a dehydrovaná a tento krém je presne to, čo som potrebovala. Hydratuje, vyživuje a upokojuje pleť. Vrelo ho odporúčam.
Chcem na úvod povedať, že tri hviezdičky sú IBA za produkt, dodanie si však zaslúži päť hviezdičiek, pretože bol dodaný v perfektnom stave a načas. Tento produkt som si veľmi chcela zamilovať, ale bohužiaľ som sa pristihla, že sa ho snažím spotrebovať hneď teraz, pretože nechcem vyhodiť peniaze, ktoré som zaň minula. Je s ním spojené niekoľko problémov (napríklad mám zmiešanú pleť, ktorá je skôr suchá a náchylná na ekzémy). Po prvé, trvá mu večnosť, kým sa vstrebe do pokožky, takže ak sa ponáhľam, nikdy po ňom nesiahnem. A po druhé, môže sa zdať hydratačný, ale používam ho už asi dva mesiace a zistila som, že len vytvára ilúziu hydratácie pokožky, ale pri dlhodobom používaní až taký hydratačný nie je. Kúpila som si ho ako náhradu za jeden z mojich iných hydratačných krémov (ceramidový ato krém Illiyoon, ktorý by som veľmi rada videla, keby ho ksisteri tiež predávali 🙏), ktorý v tom čase nebol dostupný a moja pleť bola naozaj suchá, tak som sa modlila, aby to fungovalo, ale bohužiaľ to u mňa nefungovalo.
Prirovnala by som ho ku krému Illyoon ato. Dobre uzamyká vlhkosť v pokožke, aj keď je ťažší, nezanecháva mastný zvyšok, pokožka je po ňom hydratovaná a jemná. Je perfektný na "uzamykanie" hydratačných sér.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.